KATI YAKITLI TERMOSİFONLAR > GALVANİZLİ MAMÜLLER

* Kullanımı Kolaydır: ÖZ KARACALAR Katı Yakıtlı Termosifon her türlü katı yakıtla odun, kömür, fındık kabuğu, talaş ve ben zerleri ile çalışır.
* Ekonomiktir: ÖZ KARACALAR Katı Yakıtlı Termosifon ülke mizde ilk kez içi dışı emaye kaplanmış termosifondur. Bu sa yede suyu daha kısa sürede ısıtır ve daha geç soğutur. Dola yısı ile daha az yakıt harcanır ve tasarruf sağlanır.
* Emniyetlidir: Emayeli olan iç tüp 2 mm. Dkp saçtan emayelenmiş tir. Dış görmek 1.20 Dkp saçtan emayelenmiştir. İç göv de 12 Atü basınca göre TSE kontrolünden geçmiştir.
* Uzun Ömürlüdür: ÖZ KARACALAR Katı Yakıtlı Termosifon içi-dışı emaye kalıp olup, bu özel emaye sayesinde su kazanı paslanmaz. Korozyona maruz kalmaz. Yanma haznesi pik dö küm olup, dış gövdesi emaye olduğundan yüksek ısıya daya nıklıdır.
* Kullanma Talimatı: Sahip olduğunuz kıymetli termosifonu se nelerce güvenli kullanmak istiyorsanız, EMNİYET SİBOBU ve ŞAMANDIRA SİSTEMİ takmanız gerekmektedir.
Termosifonunuz monte edildikten sonra ilk yakışta içi soğuk su ile dolu olduğundan ateş depo üzerinde buharlama yapa cağından delikmiş hissi verebilir. Bir müddet sonra soba ısın dığında ve depo kurum bağlandıktan sonra su damlaları kesilecektir.

Kod Model Çap
(cm)
Boy
(cm)
Kapasite
(lt)
45 Galvaniz Termosifon 38 cm. 125 cm. 80 lt.
46 Galvaniz Termosifon 38 cm. 120 cm. 75 lt.
47 Galvaniz Termosifon 35 cm. 120 cm. 60 lt.
48 Galvaniz Termosifon 31 cm. 120 cm. 50 lt.

Yenilen web sitemiz dop-dolu içeriği ve geniş açık lamaları ile yayında..
23.03.2010

Katı Yakıtlı Termosifonlar da çok cazip fiyatlar ve ö- deme koşulları..
17.03.2010

ÖZKARACALAR Termosi fon Sanayii Bayi Ağı Hızla Genişliyor..
15.03.2010

 

 

 

 

 

 

 
 

© Her hakkı Saklıdır. ÖZKARACALAR TERMOSİFON SANAYİİ. Bu sitede yayınlanan ürün ve firma görsel öğeleri ve açıklamaları 5846 sayılı kanun gereği kopyalanamaz, çoğaltılamaz ya da üzerinde değişiklik yapılamaz. 2010 - 2011.  Web Tasarım BİLİŞİMSAN WDI