KALİTE POLİTİKALARI

ÖzKaracalar Termosifon Sanayii olarak ürettiğimiz tüm ürünlerin kalitesine özen gös termekte ve sürekli olarak kontrol altında tutmaktayız.

Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en önemli faktörün kaliteli ürün ve kaliteli hiz met anlayışı olduğu bilinciyle hareket eden firmamız ürünlerinin kalitesini ve standart lara uygunluğunu Türkiye'de bu konunun en yetkili kurumu olan Türk Standartları Ensti tüsü'nde yapılan incelemelerden sonra TSE Kalite Belgeleri ile belgelemiştir. Fabri kamız, ayrıca üretimini yaptığı ürünlerin üretim alanının da yeterliliğini yine bu kurumca yapılan incelemeler neticesinde verilen İmalata Yeterlilik ve Hizmet Yeri Yeterlilik Belgeleri ilede ispatlanmıştır.

Tüm bu kalite belgeleri ve müşteri memnuniyeti ana hedefi ile üretim yapan ÖzKara calar Termosifon Sanayii sizlere daha iyi ürünler sunabilmek için kalite çalışmalarını sürdürmekte ve geliştirmektedir.

Yenilen web sitemiz dop-dolu içeriği ve geniş açık lamaları ile yayında..
23.03.2010

Katı Yakıtlı Termosifonlar da çok cazip fiyatlar ve ö- deme koşulları..
17.03.2010

ÖZKARACALAR Termosi fon Sanayii Bayi Ağı Hızla Genişliyor..
15.03.2010

 

 

 

 

 

 

 
 

© Her hakkı Saklıdır. ÖZKARACALAR TERMOSİFON SANAYİİ. Bu sitede yayınlanan ürün ve firma görsel öğeleri ve açıklamaları 5846 sayılı kanun gereği kopyalanamaz, çoğaltılamaz ya da üzerinde değişiklik yapılamaz. 2010 - 2011.  Web Tasarım BİLİŞİMSAN WDI