ÖZKARACALAR KURUMSAL


ÖZKaracalar 25 yıllık öz geçmişiyle yurt çapında batılı firma kültürüne sahip kurumsal laşmış bir şirkettir. ÖZKaracalar 1978 yılında Bursa'nın Yıldırım ilçesinde kurulmuştur. İlk yıllarda Borulu Termosifon imalatı gerçekleştiren fabrika daha sonra ürün kalitesini artıracak sırasıyla Emaye, Pas Çelik, Elektrikli Termosifonlar, LPG tankı, doğalgaz sobları, hermetik şofbenler ve infrared ısıtıcı üretimi gerçekleştirmiştir. Yan kuruluş olarak dünya çapında kalitesinden taviz vermiyerek sıhhı tesisat, nalburiye ve banyo aksesuar ürünlerini yaygınlaştırmıştır. Fabrika 6700 m² üzerinde 1200 m² kapalı alana kurulmuştur. ÖZKaracalar Termosifon Sanayii genç ve dinamik yönetici ve kadrosuyla müşteri memnuniyetini daha da artırarak ileriye dönük hizmet vermeye devam etmektedir.

MİSYON ve VİZYON
Önce insan odaklı bir misyona sahip olan ÖZKARACALAR TERMOSİFON SANAYİİ mamullerinin üretim aşamalarında kullandığı hammaddelerin geri dönüştürülebilir ol ması azami dikkat etmektedir. ÖZKARACALAR alanında referans gösterilen ve nitelik li iş üretmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

İLKELER ve DEĞERLER
  • Dürüstlük ve Güven
  • Disiplinli Çalışma Anlayışı
  • Sosyal Sorumluluk
  • Çevreye Karşı Duyarlılık
  • Şeffaf Yönetim Anlayışı
  • Sürekli Kalite Artırımı
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

 

Yenilen web sitemiz dop-dolu içeriği ve geniş açık lamaları ile yayında..
23.03.2010

Katı Yakıtlı Termosifonlar da çok cazip fiyatlar ve ö- deme koşulları..
17.03.2010

ÖZKARACALAR Termosi fon Sanayii Bayi Ağı Hızla Genişliyor..
15.03.2010

 

 

 

 

 

 

 
 

© Her hakkı Saklıdır. ÖZKARACALAR TERMOSİFON SANAYİİ. Bu sitede yayınlanan ürün ve firma görsel öğeleri ve açıklamaları 5846 sayılı kanun gereği kopyalanamaz, çoğaltılamaz ya da üzerinde değişiklik yapılamaz. 2010 - 2011.  Web Tasarım BİLİŞİMSAN WDI