KATI YAKITLI TERMOSİFONLAR > SOBAÜSTÜ TERMOSİFONLAR

Sobaüstü Termosifon hem odanızı ısıtırken hem de suyunuzu ısıtır. Bir nevi kalorifer görevi görmektedir. 

* Kullanımı Kolaydır: ÖZ KARACALAR Katı Yakıtlı Termosifon her türlü katı yakıtla o dun, kömür, fındık kabuğu, talaş ve benzerleri ile çalışır.

* Ekonomiktir: ÖZ KARACALAR Katı Yakıtlı Termosifon ülkemizde ilk kez içi dışı ema ye kaplanmış termosifondur. Bu sayede suyu daha kısa sürede ısıtır ve daha geç so ğutur. Dolayısı ile daha az yakıt harcanır ve tasarruf sağlanır.

* Emniyetlidir: Emayeli olan iç tüp 2 mm. Dkp saçtan emayelenmiştir. Dış görmek 1.20 Dkp saçtan emayelenmiştir. İç gövde 12 Atü basınca göre TSE kontrolünden geçmiştir.

* Uzun Ömürlüdür: ÖZ KARACALAR Katı Yakıtlı Termosifon içi-dışı emaye kalıp olup, bu özel emaye sayesinde su kazanı paslanmaz. Korozyona maruz kalmaz. Yanma haznesi pik döküm olup, dış gövdesi emaye olduğundan yüksek ısıya dayanıklıdır.

Termosifonunuz monte edildikten sonra ilk yakışta içi soğuk su ile dolu olduğundan ateş depo üzerinde buharlama yapacağından delikmiş hissi verebilir. Bir müddet sonra soba ısındığında ve depo kurum bağlandıktan sonra su damlaları kesilecektir.

 

 

 

Yenilen web sitemiz dop-dolu içeriği ve geniş açık lamaları ile yayında..
23.03.2010

Katı Yakıtlı Termosifonlar da çok cazip fiyatlar ve ö- deme koşulları..
17.03.2010

ÖZKARACALAR Termosi fon Sanayii Bayi Ağı Hızla Genişliyor..
15.03.2010

 

 

 

 

 

 

SOBAÜSTÜ TERMOSİFONLAR çeşitleri (50 lt.)

 

 

 

 

 
 

© Her hakkı Saklıdır. ÖZKARACALAR TERMOSİFON SANAYİİ. Bu sitede yayınlanan ürün ve firma görsel öğeleri ve açıklamaları 5846 sayılı kanun gereği kopyalanamaz, çoğaltılamaz ya da üzerinde değişiklik yapılamaz. 2010 - 2011.  Web Tasarım BİLİŞİMSAN WDI